Калуські гімназистки змагатимуться у фіналі Міжнародного конкурсу «Різдвяна мрія»

Благодійний фонд «Мрійники України» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Уповноваженого Президента України з прав дитини у листопаді 2019 року ініціювали початок щорічного міжнародного конкурсу «Різдвяна мрія» для дітей віком від 6 до 16 років. За умовами конкурсу, учасники писали вірші на різдвяну тематику. Видатні українські та зарубіжні композитори покладуть на них музику, створюючи пісні. Діти разом із професійними вокалістами працюватимуть над їх виконанням та стануть учасниками телевізійного національного талант-шоу «Різдвяна мрія-2020».

Вітаємо з перемогою у півфіналі конкурсу наших учениць Осадець Ілону (6 клас) та Паращак Софію (7 клас), а також їхнього керівника Сербін Ольгу Василівну! Бажаємо перемоги у фіналі!

F548A7B7-91A4-4FE6-8CA1-3ACB1A048DC9