Готуємося відзначити 100-річчя проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР

Під гаслом “Україна — моя країна!” проходять у гімназії заходи, приурочені Дню Соборності України, який відзначатимемо 22 січня на честь проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки в 1919 році.

Наймолодші гімназисти виготовили лепбук ”Україна та її державні символи”. Діти назвали 7 чудес України, познайомилися з пам’ятками архітектури, якими опікується ЮНЕСКО на території України, почули про досягнення українців, багатство мови та колоритний спадок усної народної творчості.

Завтра учні та педагоги гімназії візьмуть участь у формуванні символічного ЛАНЦЮГА ЄДНАННЯ, а також у святкових урочистостях, які відбуватимуться в місті Калуші.

З ДНЕМ СОБОРНОСТІ, УКРАЇНО!