ДВІ «ПЕРЛИНИ» КОНКУРСУ І ДВА І МІСЦЯ – НОВІ УСПІХИ НАШИХ УЧНІВ

20 вересня 2019 року відбулося нагородження переможців Міжнародного конкурсу «МІЙ РІДНИЙ КРАЙ», організатором якого є Союз українок. На розгляд журі цього року було подано 139 науково-дослідницьких, пошукових і творчих робіт учнівської та студентської молоді з 20 областей України. Пишаємося, що серед них “Перлину” (найвищу нагороду) конкурсу отримали: Забавський Назар і Шинкар Анна (цьогорічна випускниця). Ще троє учнів у трьох номінаціях вибороли І місце: Левицький Андрій (цьогорічний випускник), Фрицька Олександра та Паращак Софія.

Усі переможці та їх наукові керівники: Стефанюк Ліна Миколаївна, Забавська Ольга Ігорівна, Сербін Ольга Василівна, Півторак Віталій Романович були запрошені на церемонію вручення нагород до міста Львова і відзначені дипломами й пам’ятними подарунками. А далі були незабутні екскурсії у музей тоталітарних режимів «Територія Терору» та на книжковий форум.

Нагородження

One thought on “ДВІ «ПЕРЛИНИ» КОНКУРСУ І ДВА І МІСЦЯ – НОВІ УСПІХИ НАШИХ УЧНІВ