До уваги батьків учнів: 15-16 листопада 2023 року відбудуться загальноліцейні батьківські збори

До уваги батьків учнів

15.11.2023 в актовому залі відбудуться загальноліцейні батьківські збори для батьків учнів 5-7 класів (початок о 17:30).

16.11.2023 в актовому залі відбудуться загальноліцейні батьківські збори для батьків учнів 8-11 класів (початок о 17:30).

Порядок денний:

1. Ключові орієнтири, пріоритетні напрями та основні завдання діяльності ліцею у 2023-2024 навчальному році (Табачук О.Т., директор ліцею).
  2. Виховання підлітків як соціально-педагогічна проблема (Ляхович М.С., заступник директора з навчально-виховної роботи).
  3. Академічна доброчесність учнів як результат морального виховання. Роль батьків у дотриманні дітьми принципів академічної доброчесності (Дороніна О.Р., заступник директора з навчально-виховної роботи).
  4. Особливості та правила спілкування учасників освітнього процесу в інтернеті (Іляш Л.І., заступник директора з навчально-виховної роботи).
  5. Психологічна безпека в освітньому середовищі, запобігання та протидія булінгу (Байляк Л.П., практичний психолог).