Традиційний ДЕНЬ ГІМНАЗІЇ – улюблене свято всіх гімназистів

ДЕНЬ ГІМНАЗІЇ гімназійна родина відсвяткувала у пятницю 24 листопада. Свято розпочалось урочистою лінійкою, на якій  управлінські функції було передано учнівському самоврядуванню. Потім відбувся гімназійний бал, де танцювали всі: учні, педагоги, батьки. Неперевершеною була королева балу – Гімназія. Гортались сторінки історії, шанувались традиції, сплітались покоління… Відбулась урочиста церемонія посвяти першокласників у гімназисти. А родзинкою концертної програми став гумористичний номер, підготовлений батьками наших учнів.  Далі наймолодші гімназисти відкривали свої найрізноманітніші таланти. Цікаво і насичело пройшла економічна гра «Гімназія-company», під час якої гімназисти працювали і розважаються, а ще приймали гостей. Всі учасники свята зарядились чудовим настроєм і позитивом.