Четверо ліцеїстів стали переможцями міжнародного літературно-мистецького конкурсу есе

За результатами Міжнародного щорічного літературно-мистецького конкурсу есе серед учнів 1-4, 5-8 та 9-11 класів на теми: «Воїн ЗСУ. Хто він?», «Образ сучасного українського воїна», який проводився Науково-дослідним інститутом українознавства, четверо учнів нашого закладу стали переможцями:

• Паращак Софія (11 клас) – І місце;
  • Ткаченко Амалія (10 клас) – І місце;
  • Мельник Катерина (7 клас) – ІІ місце;
  • Дзямба Олексій (11 клас) – ІІІ місце.

Вітаємо ліцеїстів і їх наукового керівника вчителя української мови та літератури Ольгу Сербін!