Софія Семенюк — переможець Х Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка

Цього року гімназія знову має перемогу на фінальному етапі інтелектуальних змагань загальноукраїнського рівня: відповідно до наказу МОН України від 13.05.2020 № 622 “Про нагородження переможців Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка” ІІ місце посіла Семенюк Софія — учениця 8-Б класу.

“Тендітна, ніжна, скромна. Але яка талановита! І в музиці, і в літературі, і в рідній мові”, —  радіє за вихованку педагог-наставник, учитель української філології Оленюк Галина Василівна.

Вітаємо Софію та її учителів Галину Оленюк і Віталія Півторака! Бажаємо нових творчих вершин!

One thought on “Софія Семенюк — переможець Х Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка