Катя Бабій здобула перемогу на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з екології!

Чудова новина! Калуська гімназистка Катерина Бабій, учениця 11-Б класу, стала переможцем (ІІ місце) ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, який проходив з 13 березня до 17 березня 2018 року в місті Житомир.

У заключному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології взяли участь 75 учнів 10-11 класів із 24 областей України та міста Києва. До складу журі олімпіади увійшли науковці й учителі провідних вищих та загальноосвітніх навчальних закладів України.

14 березня проходив теоретичний тур олімпіади, який передбачав виконання тестових завдань та відкритих завдань у формі аналізу відеоряду. 15 та 16 березня відбувся практичний тур олімпіади у формі публічних захистів проектів.

Щиро вітаємо Катерину Бабій та її учителя Лойош Галину Павлівну з перемогою!