Ліцеїсти спілкувалися з головою ГО “Прикарпатбат Чорнобиль”

Сьогодні учні 10-Б класу та представники ради учнівського самоврядування спілкувалися з Ярославом Олійником, головою ГО «Прикарпатбат Чорнобиль», який служив у складі Івано-Франківського батальйону, що в 1986 році брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Під час зустрічі Ярослав Михайлович розповів старшокласникам про те, як зі своїми побратимами по черзі у три зміни виїздив на гасіння пожеж та дезактивацію радіоактивних конструкцій біля 3 і 4 реакторів. Гість пригадав чимало історичних подій та цікавих фактів, які мали місце протягом 48 днів дислокації батальйону в Чорнобильській зоні.

Ліцеїсти були вражені силою духу, оптимізмом та позитивним світосприйняттям людини, яка побувала в «атомному пеклі».

Радник інтелектуального центру учнівського самоврядування Назар Кузів узяв у Ярослава Олійника інтерв’ю для ліцейної медіатеки, фрагменти якого вже цього року будуть використані під час проведення виховних заходів, приурочених 35 роковинам Чорнобильської трагедії.