ІІ етап конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої»: ліцеїсти здобули 3 перемоги

Ліцейна спільнота вітає з перемогою у ІІ етапі ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої», що відбувся 28 грудня 2021 року, учнів:

• Паращак Софію (9-В клас) – І місце (номінація «Література», жанр «Поезія»), керівник Сербін О.В.;
  • Боднарука Остапа (9-Б клас) – ІІ місце (номінація «Література», жанр «Публіцистика»), керівник Стефанюк Л.М.;
  • Стадника Владислава (8-А клас) – ІІІ місце (номінація «Література», жанр «Художня проза»), керівник Сербін О.В.
Темою цьогорічного конкурсу була теза «Заради честі, миру і майбутнього України». Члени журі зауважили, що поетичні твори конкурсантів вирізняються мотиваційністю, оригінальними синтаксичними засобами увиразнення мовлення, застосуванням цікавих зорових і слухових образів-символів. Учні продемонстрували глибоке розуміння сучасних суспільно-патріотичних акцентів у нашій державі, проявили активну громадянську позицію як молоді патріоти, яким не байдужа доля свого народу і його майбутнє. У працях розкрили поняття добровольця, волонтера, торкнулися долі козацтва та відлуння подій Майдану на сучасників.
Вітаємо активних і творчих ліцеїстів та бажаємо їм майбутніх перемог!

Увести