Кількість дітей, які надолужують освітні упущення в рамках проекту МГО «Інститут Суспільних Ініціатив», зростає

Із 01.08.2023 у закладі збільшено кількість учнів, які навчаються, щоб подолати освітні втрати, в рамках проекту “Повернення до формального та неформального викладання й навчання в громаді для учнів і підлітків, у тому числі ВПО. Надолуження освітніх прогалин через навчання: тренінги для вчителів та сесії для школярів (5-9 класів) у точках “Спільно” в семи західних областях”. До раніше сформованих груп учнів майбутніх 7, 8, 9 класів додалися групи 6 і 10 класів. Навчальні заняття з української мови, англійської мови, математики проводять висококваліфіковані фахівці, активні, креативні педагоги: Мар’яна Ляхович, Оксана Сорока, Наталія Святкевич. Окрім роботи з програмовим матеріалом із предметів, учням пропонується комплексна психологічна підтримка. Кількість охочих дітей щодо участі в проекті продовжує зростати.