Восьмеро учнів ліцею стали переможцями міського конкурсу читців “Вічне слово Кобзаря”

27 лютого у концертному залі ПК “Мінерал” відбувся міський конкурс читців “Вічне слово Кобзаря”. 65 учасників віком від 7 до 35 років декламували вірші Тараса Шевченка.

Оцінювали старання декламаторів журі у складі: начальник відділу навчальних закладів, бібліотечної та музейної справи управління культури, національностей та релігії Леся Піцик, режисер народного молодіжного театру «Сілентіум» Дмитро Карачун, завідувач відділу масової роботи палацу культури «Юність» Олена Мазур, викладач Калуського фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Галина Добрововольська. Головою журі була начальник управління культури Любов Джуган.

Виконавський рівень майстерності визначали за п’ятибальною школою. Порядок виступів визначався шляхом жеребкування. Журі оцінювало виступи читців за такими критеріями: творчий задум та його втілення (добір репертуару); рівень виконавської майстерності (дикція, вимова, емоційність); мовна та сценічна культура; художнє та музичне оформлення.

Відрадно, що всі 8 учасників, які представляли наш заклад, стали переможцями конкурсу:

І місцеСуслик Іванна (6-Б), Кузовков Михайло (8-А), Осадчук Антоніна (8-Б);

ІІ місцеМилючихіна Марія (7-В);

ІІІ місцеШпирко Ангеліна (6-Б), Сушко Ярина (7-В), Шпирко Марта (9-В).

Гран-прі отримала Сушко Софія (10-А).

Вітаємо юних декламаторів та їхніх наставників! Дякуємо управлінню культури, національностей та релігій Калуської міської ради за організацію заходу!