Ліцеїсти стали учасниками всеукраїнського конкурсу малюнків «МОЯ НОВА МРІЯ»

10 січня наші ліцеїсти разом із учнями калуських ліцеїв 5 і 6, зокрема діти, що мають статус ВПО, стали учасниками всеукраїнського конкурсу малюнків «МОЯ НОВА МРІЯ», який проводився з нагоди 35-річчя першого польоту літака Ан-225 «Мрія» авіакомпанією ANTONOV Airlines та БФ «Разом для України».
Упродовж години юні художники втілювали на папері свою Мрію про мирне життя. Допомагали у проведенні заходу волонтери МГО «Інститут суспільних ініціатив» (Інститут Суспільних Ініціатив / Society Initiatives Institute). На завершення дітей пригостили смаколиками від БФ «Крила надії».
Усі дитячі роботи надіслали до Києва. Малюнки-переможці будуть надруковані на листівках, які передадуть на літаки флоту «АНТОНОВ», таким чином дитячі Мрії «розлетяться» по всьому світу.
Фотозвіт за покликанням: