Ліцеїсти серед суперфіналістів Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Моя нова Мрія»

БФ Разом для України та #Авіакомпанія_ANTONOV_Airlines оголосили переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Моя нова Мрія».💙💛
У конкурсі взяли участь 1285 дітей віком від 4 до 14 років зі всіх куточків України, а доставка робіт до журі була безоплатно забезпечена компанією Нова пошта. Роботи учасників розподілили за трьома віковими категоріями, у кожній з яких було визначено по три призових місця та по 10 суперфіналістів.
Усі переможці та супер-фіналісти отримали заохочувальні призи від організаторів і партнерів заходу. Найкращі роботи будуть надруковані на листівках.
👩‍🦰🧑‍🦰 Суперфіналісти категорії “7-10 років”:
Христина Жаркова (9 років, Харків);
Злата Іваницька (9 років, Буча);
Еміна Ісмаілова (8 років, Київ);
Анастасія Мусієнко (10 років, Світловодськ);
Марія Кулибабич (10 років, Калуш);
Софья Брєжнєва (9 років, Бабинці);
Максим Мельник (9 років, Запоріжжя);
Марія Подгурська (9 років, Хмельницький);
Анна Удод (10 років, Калуш);
Денис Мочурад (10 років, Дмитровичі).
Детальніша інформація на сайті за покликанням: https://www.razomforukraine.org/…/vyznacheno…/
Серед переможців конкурсу двоє учнів нашого закладу (Калуський ліцей ім. Дмитра Бахматюка)
Марія Кулибанич навчається у 5-А класі.
Дівчинка допитлива, ініціативна, активна й товариська. Захоплюється малюванням і хореографією. Мріє про Перемогу України та намагається якнайкраще вчитися, щоб у майбутньому розбудовувати країну. У вільний час читає книги та дивиться мультфільми. Іноді готує смачне печиво, щоб потішити рідних.
Анна Удод є ученицею у 5-Б класу.
Дівчинка старанна й наполеглива, відповідально ставиться до навчання. Є активною учасницею класного самоврядування. Відвідує гуртки в ЦНТТУМ, захоплюється виготовленням гіпсових фігурок. Уболіває за батька, щоб швидше одужав після поранення на фронті. Мріє разом із родиною жити у вільній, мирній і багатій Україні.