Учні ліцею стали учасниками проекту «Найбільший урок у світі»

Учні ліцею стали учасниками Всеукраїнського проекту «Найбільший урок у світі», який сприяє підвищенню обізнаності щодо глобальних проблем людства, мотивує бути проактивними, брати на себе відповідальність та розвивати лідерські якості. Організатором проекту є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «AIESEC в Україні». Проект охоплює 22 області, у ньому задіяно понад 25 000 дітей.

Упродовж двох днів 20 та 21 квітня амбасадори (студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника) проводили навчальні заняття для ліцеїстів 6, 7, 8 класів. Діти дізналися більше про 17 Цілей Сталого Розвитку, затверджених ООН у 2015 році. Зокрема, задля подолання яких глобальних проблем розроблена кожна із Цілей та як вони взаємопов’язані. А також про те, як світові лідери, уряди держав, бізнес та громадянське суспільство спільно працюють над досягненням Цілей. І звісно про те, як самим стати частиною позитивних змін.