Виступ директора гімназії Оксани Табачук на святі Останнього дзвоника

     Всечесні отці, дорогі учні, випускники, шановні педагоги, батьки, представники влади та громадськості! 

     Сьогоднішній святковий день перегортає ще одну річну сторінку славного гімназійного літопису, підсумовуючи величезну роботу, проведену спільно в 2015-2016 навчальному році. 

     Саме цього року нашій гімназії присвоєно ім’я її засновника та першого директора Дмитра Бахматюка, на фасаді приміщення встановлено відповідний меморіальний знак, видано дві книги з історії закладу. 

     Запровадження нового візуального стилю, створення нових веб-ресурсів, забезпечення швидкісного інтернету, оновлення через капітальні ремонти приміщення і території, придбання великої кількості комп’ютерної техніки, нових меблів, спортивного спорядження – далеко не повний перелік тих заходів, які дозволили суттєво покращити навчально-методичну та матеріально-технічну базу гімназії, а відтак – спричинили високу результативність навчально-виховного процесу. 

     2015-2016 навчальний рік приніс нам 123 перемоги в ІІ і 38 – в ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад; 16 призових місць у І і 8 – у ІІ етапах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України. 

     Маємо цьогоріч 5 перемог найвищого рівня:

  • наш 9-класник Святослав Мироненко здобув ІІІ місце в ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (учитель Рожик Р.В.);
  • 11-класниця Софія Татомир стала переможцем (ІІ місце) в ІІІ етапі конкурсу МАН (науковий керівник Федоришин Л.П.);
  • також Софія під керівництвом Любові Петрівни зайняла І місце в Міжнародному конкурсі з українознавства;
  • учениця 8 класу Наталія Маслюк посіла ІІІ місце в Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. Петра Яцика (учитель Півторак В.Р.);
  • 10-класниця Наталія Мельник стала переможцем відбіркового конкурсу Програми обміну майбутніх лідерів FLEX (учитель Бурин О.М.).

     Гімназисти цього року визнані найкращими в загальноміському огляді-конкурсі художньої самодіяльності, маємо ІІ місце в обласних змаганнях «Чорний ліс», здобували перемоги в чисельних спортивних змаганнях, літературних та мистецьких конкурсах тощо.

     А ще ми достойно відзначили 25-річний ювілей гімназії, втілюючи в життя нові ідеї та задуми провели традиційні День здоров’я та День гімназії, заснували ГІК-академію «Вікторія», організували чимало цікавих зустрічей, продовжили розвивати міжнародну співпрацю…

     Тож сьогодні хочу скласти дяку й шану тим, хто творив і творить сучасну гімназію: педагогам, учням, батькам, технічному персоналу. А також тим, хто про нас дбає: насамперед Калуській міській раді на чолі з міським головою Ігорем Матвійчуком – за те, що заклад має достатнє фінансування своїх потреб, нашим шефам-меценатам ТОВ «Карпатнафтохім», Калуському міському благодійному фонду «Обдарованість», а також чисельним підприємствам, підприємцям та фізичним особам, які надавали нам упродовж року різнопланову посильну допомогу.

     Нехай сьогодні останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм та вірою у завтрашній день!

     Я впевнена, що цьогорічним нашим випускникам вистачить знань, умінь, сміливості та наполегливості впевнено йти до обраної мети, беручи на себе відповідальність за власну долю та долю Української держави. А їхні майбутні успіхи неодмінно стануть найвищою нагородою для тих, хто роками навчав мудрості, добра, любові.

     У добру путь – під благодатним сонцем і нарешті мирним небом!


Поділитися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *