Першовересневе

     Дорога гімназійна родино! 

     Цьогорічний серпень щедрий на знаменні дати. Франкове 160-річчя збіглося з 25-річчям Незалежності України, а також із чвертьстолітнім ювілеєм початку діяльності нашого закладу. 

     Саме 1 вересня 1991 року в місті Калуші почала функціонувати заснована роком раніше гімназія. Головною її метою було знайти, відібрати, навчити і розвинути творчо обдарованих дітей, які могли б отримати ґрунтовну європейську освіту, не забуваючи свого коріння, спілкувалися б з цілим світом різними мовами, але найбільше любили і шанували свою, які  у майбутньому мали творити нову Україну. Україну, яка наполегливою працею утверджує свою самостійність, зміцнює свій добробут, захищає свою гідність і свободу. Власне таку Україну нам усім належить творити. Україну європейську, Україну українську. 

     Нашим першокласникам пощастило вступити до гімназії в цей особливий рік ювілеїв. І рівно 60 яскравих квіточок сьогодні вплітається до загального віночка нашого родинного кола. Впевнена, що старші друзі і наставники зроблять усе для того, аби вони щодня приходили до нас із радістю, навчалися з нами з радістю і з радістю поверталися додому. 

     Гімназія сьогодні має всі необхідні умови, щоб кожен її учень зміг, слідуючи заповіді великого Каменяра, «знайти самого себе і повірити у свої сили». Насамперед, це атмосфера доброзичливості і творчості, створена талановитим колективом педагогів, активною батьківською громадськістю, і звісно ж – нашою надзвичайною молоддю. А ще – це потужна підтримка органів місцевої влади, шефів, меценатів, які щороку допомагають нам розвивати нашу прекрасну оазу. Всі, мабуть, зауважили, скільки робіт зроблено на території та в будівлі гімназії цього літа: відремонтовано огорожу, бруківку, сходи, приміщення майстерні, замінено ринви, оновлено спортивний майданчик, встановлено водонагрівачі, частково замінено освітлення. Заклад достатньо забезпечено комп’ютерною технікою, різноманітним інвентарем. ТОВ «Карпатнафтохім» днями зробив для нас подарунок, виготовивши і встановивши систему кріплення «одягу» сцени в актовому залі. 

     Спасибі всім, хто переймається нашими справами і дбає про нашу репутацію. А вона, як завше, – на висоті! Свідченням цьому є вагомі здобутки гімназистів у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН та творчих конкурсах. 100% наших цьогорічних випускників здали ЗНО з усіх предметів на достатній та високий рівень і всі без винятку мали можливість вступу до вишів на денну державну форму навчання. 

     Значить, гідно несемо ім’я нашого світоча Дмитра Бахматюка і піднятої свого часу планки не опускаємо. 

     Щасти нам у новому навчальному році! Нехай він буде легким на початок, добрим на закінчення і мирним для нашої країни! 


Поділитися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *