Учні 5 класів опановували корисні екозвички в Екоакадемії

Учні 5 класів поринули в екопригоди з курсом Екоакадемії, створеним за ініціативи Klitschko Foundation та підтримки Фундації Coca‑Cola.
У проекті Екоакадемії ліцеїсти відвідали відеоуроки, завдяки яким опанували корисні екозвички, що змінять світ навколо.
Зміст курсу:
Урок №1. В якому світі ми живемо? Що спільного між кораловими рифами в океані та вирубкою лісів на суші?
Урок №2. Особливості сортування. Що робити з папером, металом та органікою, а ще — як почати компостувати?
Урок №3. Мінімалізм. Як це — вмістити усі потрібні речі у три коробки?
Урок №4. Як не боятися пластику? Основи його сортування.
Урок №5. Екоактивізм. Екоактивісти поділилися своїми порадами.
Набуті знання перевірили на Екоекзамені.
Працювали з молодшими друзями учениці 9-Б класу Софія Семенюк, Віка Осадчук та Богдана Левицька. Дівчата навчалися навчаючи. Крім відеоуроків діти отримували екозавдання: принести кришечки, батарейки, посадити рослини тощо.
Завершили проект створенням екокарти.
Старшокласниці розробили значки та екогру ”Сортування”, а також для найактивніших учасників придбали призи.