У ліцеї відбулося навчально-тренувальне заняття з першої домедичної допомоги

14 травня в рамках проведення з учнями 11 класів навчально-польових зборів із предмету Захист України відбулося навчально-тренувальне заняття з першої домедичної допомоги.

Голова Калуської організації Товариства Червоного Хреста України Зінаїда Хемич, за плечима якої багаторічна медична практика і не одне врятоване життя, теоретично та на практиці навчала майбутніх випускників закладу, як допомогти людині в тій чи іншій ситуації до приїзду швидкої допомоги. На спеціальних манекенах учні вчилися робити серцево-легеневу реанімацію, непрямий масаж серця, штучне дихання, зупиняти кровотечі й надавати першу домедичну допомогу при опіках та обмороженнях. Слухачі дізналися, як використовувати підручні засоби, елементи одягу, інші предмети для порятунку людини в надзвичайній ситуації.

Усі присутні відзначили, що такі заходи вкрай важливі, наголосили, що на занятті отримали дуже корисну інформацію та здобули потрібні навички і тепер, за потреби, зможуть використати їх у складних та екстремальних ситуаціях.


Поділитися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *