П’ятикласниця Анастасія Семаненко виборола І місце в обласному чемпіонаті зі спортивного орієнтування

Вітаємо ученицю 5-А класу нашого ліцею, вихованку Клубу спортивного орієнтування “Азимут” Дитячо-юнацької спортивної школи Калуської міської ради, Анастасію Семаненко із перемогою (Ж12, І місце) у змаганнях Відкритого Кубку Львівської області зі спортивного орієнтування, що відбулися 27-28 квітня у Брюховицькому лісі. У чемпіонаті взяли участь юні спортсмени з різних областей України.

Анастасія не вперше виступає у спортивному орієнтуванні з переможним результатом і своєю цілеспрямованістю та наполегливістю наближає нові спортивні вершини. Майбутніх успіхів дівчинці та її наставниці — тренеру Строчук Галині Миколаївні!