Колектив ліцею вітає із 65-річним ювілеєм Галину Миколаївну Сергієнко

Колектив Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка щиро здоровить із 65-річчям Галину Миколаївну Сергієнко, учителя української мови та літератури, яка з часу заснування закладу впродовж багатьох років працювала на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи.

Бажаємо ювілярці міцного здоров’я, життєвого благополуччя, творчого натхнення, світла, тепла, добра й любові від навколишнього світу.

«Вона часто говорить: «Я знаю, що це не так, але не знаю, як треба». Та я знаю, якби не було її заперечень, не було б і похвали.

Якби сонце сходило, чекаючи чистого неба, ранок наставав, очікуючи, поки всі прокинуться, то чи міг би настати день?

Якби люди завжди погоджували свої думки з тими, хто займає керівні посади, не наполягаючи на своїй точці зору, то життя було б однобоке, викривлене під куток догідництва.

Якби не було її критичного погляду на архітектурний проект актової зали, то не було б балкону й просторої сцени.

Якби вона не наважилася заперечити міському голові та головному архітекторові, то не було б на четвертому поверсі залу для музею.

Якби її стримали слова тоді чинного мера: «Ви що, ще лоджії хочете? Не втручайтеся! Ви знову зі своїми пропозиціями!», – то багато чого не було б сьогодні в нашому прекрасному закладі.

Якби не її уміння реально побачити те, що в уяві лише окреслюється, то на успіх мало хто міг би сподіватися.

Якби їй частенько не перепадало за впертий характер і постійні пропозиції та новації, то, можливо, жилося б спокійніше, але нецікаво.

Коли хочете почути правду про своє певне творче напрацювання, то можете звернутися до Галини Миколаївни Сергієнко, і, якщо почуєте: «Це не так, але я не знаю, як треба», – не лякайтеся цього вердикту, це означає, що ви почуєте вагомі поради, а коли прислухаєтеся до них, то буде все гаразд».

Із есе Ліни Стефанюк «Крізь заперечення до істини»

 


Поділитися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *