У ліцеї проводяться навчальні заняття з учнями з метою надолуження освітніх прогалин

18.07.2023 у Калуському ліцеї ім. Дмитра Бахматюка стартували навчальні заняття за проектом «Надолуження освітніх прогалин через навчання: тренінги для вчителів та сесії для школярів (5-9 класів) у точках «Спільно» 7 західних областей» у рамках реалізації Програми «Повернення до формального та неформального викладання й навчання в громаді для учнів і підлітків, у тому числі ВПО», що реалізується МГО «Інститут Суспільних Ініціатив» спільно з Tech StartUp School за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

У закладі створено три групи учнів (7, 8, 9 класи), з якими, відповідно до затвердженого розкладу навчальних занять, працюють учителі: Ляхович Мар’яна Степанівна (українська мова), Святкевич Наталія Володимирівна (математика), Сорока Оксана Ігорівна (англійська мова).

Святкевич Наталія Володимирівна (учитель математики Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка):

– Я зголосилася до участі в проекті, оскільки розумію важливість роботи із надолуження освітніх прогалин учнів у базовій школі. Як класний керівник майбутнього 7 класу можу ствердно сказати, що серед моїх учнів чимало таких, які з поважних причин (тривала хвороба, тривала відсутність через перебування сім’ї за кордоном, тривале використання технологій дистанційного навчання ВПО) мають упущення із окремих тем різних навчальних предметів. Як учитель радію можливості попрацювати з дітьми, які мають освітні втрати з математики, адже математика – предмет, що базується на системності й наступності навчального матеріалу, і здобувати нові знання та вміння можливо тільки за умови вже сформованих предметних компетентностей.

На тренінгах проекту я освоїла різні способи взаємодії з групами, навчилася ефективніше розвивати навички 4К (креативність. критичне мислення, комунікацію та командну працю), використовувати різні набори інструментів, технологій і технік для різних освітніх ситуацій, не тільки «підтягувати» слабші сторони в навчальній діяльності учнів, а й розвивати сильніші.

Такі ініціативи, як проект, учасниками якого є я і мої учні, дуже важливі для майбутнього української освіти, оскільки забезпечують комплексну підтримку освітнього процесу та покращення результатів навчальної діяльності. Спасибі ініціаторам та організаторам такої потрібної в наш час справи!

 


Поділитися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *