Амалія Ткаченко та Варвара Наверська отримали високі відзнаки Університету менеджменту освіти

15 травня 2024 року в ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України було підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу «Я – майбутній студент».
Учасниками конкурсу стали учні, здобувачі освіти із закладів загальної середньої освіти, коледжів, закладів професійної (професійно-технічної) освіти з Київської, Харківської, Одеської, Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Миколаївської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької, Чернігівської областей та міста Києва.
Вітаємо десятикласниць (у майбутньому учениць 11 класу) нашого закладу з високими відзнаками: в Амалії Ткаченко — диплом І ступеня, у Варвари Наверської — диплом “За оригінальність”. Підготувала дівчат до участі в конкурсі вчитель української словесності Ольга Сербін.
Подякою ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти» нагороджено педагогічний колектив Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради Івано-Франківської області в особі директора Оксани Табачук.