2023-2024 навчальний рік відзначився низкою яскравих перемог ліцеїстки Софії Король у філологічній царині

“Мова — то серце народу”, — цитуємо Івана Огієнка та плекаємо розвиток учнів у філологічній царині. Відрадно, що наша ліцеїстка Король Софія (5-А клас) упродовж 2023-2024 навчального року здобула низку яскравих перемог:

І місце у Міжнародному конкурсі української мови та літератури “Олімпіс 2023 — Осіння сесія”; результат — 95 % (учитель  Жураківська Олеся Олександрівна);

І місце у ІІ етапі, ІІ місце у ІІІ етапі XXIV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика (учитель  Жураківська Олеся Олександрівна);

І місце у ІІ етапі, ІІ місце у ІІІ етапі XlV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка (учителі Жураківська Олеся Олександрівна, Півторак Віталій Романович).

За результатами 2023-2024 навчального року Софію нагороджено Похвальним листом за високі досягнення у навчанні.