Випускники ліцею отримали 7 результатів “200 балів” на НМТ

Вітаємо випускника 11-А класу Старчевського Владислава із трьома результатами НМТ «200 балів»: з математики, історії України, англійської мови, а також із результатом “195 балів” з української мови!
Вітаємо випускника 11-В класу Тимчишина Валентина із двома результатами НМТ «200 балів»: з української мови, математики, а також із результатом “194 бали” з історії України!
Вітаємо випускника 11-В класу Дзямбу Олексія з результатом НМТ «200 балів» з української мови, а також із результатом “194 бали” з історії України та “191 бал” з англійської мови!
Вітаємо випускницю 11-В класу Бикович Анну з результатом НМТ «200 балів» з математики, а також із результатом “194 бали” з історії України та “196 балів” з біології!
Вітаємо випускника 11-В класу Бованка Володимира з результатом НМТ «200 балів» з математики!
Вітаємо з результатами НМТ “190+” наших випускників: Тимків Анастасію (з історії України, української мови, біології), Паращак Софію (з історії України, української мови, англійської мови), Борис Юліану (з історії України, української мови), Голубовську Юлію (з історії України, української літератури), Боднарука Остапа (з історії України), Довбенчук Олену (з математики), Заліську Юлію (з української літератури), Хімчинського Арсена (з англійської мови), Магаль Аніту (з англійської мови), Ясінець Марію (з біології), Митровція Мирослава (з біологіі).
Станом на сьогодні відомі перші офіційні результати НМТ випускників 11 класів (тих, які складали тест в основну сесію до 07.06.2024). Розміщені вони в персональних кабінетах учасників тестування. Інші учасники основних сесій НМТ отримають свої офіційні результати до 02.07.2024.

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *