Ліцеїсти із числа ВПО оздоровлювалися в екокурортній зоні Закарпаття за проектом ІСІ

Дитинство, навіть під час війни, має бути щасливим. Літній кемп “Бора-Бора” зібрав у сонячному Закарпатті школярів ВПО із різних куточків України, зокрема учнів нашого закладу, щоб подарувати найкращий активний відпочинок на природі.
Відбулося дві зміни кемпінгу: 17-21.06.2024 та 24-28.06.2024.
Виховники кемпу, застосовуючи індивідуальний підхід, зуміли “засвітити” позитивні якості кожної дитини та допомогли покращити психоемоційний стан, розвинути впевненість у собі, самостійність і самозарадність.
Ключовим результатом оздоровлення дітей ВПО стало бажання багатьох вихованців продовжити цікаве та насичене спілкування з ровесниками, перейшовши від онлайн-навчання чи індивідуального навчання за сімейною формою на очну форму здобуття освіти.
Учасники освітнього процесу Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка дякують професійній команді організаторів учнівського дозвілля за співпрацю.
Фото- та відеозвіт за покликаннями: