Колектив ліцею здоровить із 70-літтям Наталію Забрицьку, вчителя образотворчого мистецтва

Сьогодні своє 70-річчя святкує Наталія Забрицька – учителька образотворчого мистецтва ліцею.

Дорога Наталіє Андріївно! Ліцейна родина щиро здоровить Вас із ювілеєм! Ви – натхнення для багатьох, а Ваш талант і щира душа роблять цей світ яскравішим і добрішим. Відданість учительській професії, що межує з подвижництвом, велика любов до учнів, постійна турбота про їх сьогодення і майбутнє – ось риси, що завжди були Вам притаманні. Ви не лише допомагаєте розкривати художні здібності дітей, а й навчаєте любити й цінувати мистецтво в житті. Ви справжній скарб нашого закладу, Людина, з якою завжди легко й затишно.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, безмежного натхнення і радості від кожного дня. Нехай життя буде багатим на добрі звістки і благородні справи. Хай завжди Вас супроводжує Боже благословення, а в домі панують любов, злагода та добробут. Вам і родині – багато життєдайних сил на довгі роки під мирним небом України.