Учні 10-11 класів пройшли профорієнтаційне тестування в IT Step Academy Kalush

Співпраця нашого закладу з IT Step Academy Kalush триває. Упродовж двох тижнів учні 10 та 11 класів проходили профорієнтаційне тестування як учасники одного із проєктів комп’ютерної академії.

Комп’ютерна академія «IT STEP» має 107 філій у 22 країнах, сотні тисяч випускників по всьому світу, є найбільшим в Україні міжнародним навчальним закладом, який спеціалізується на професійній комп’ютерній освіті. Академія дає якісні знання у сфері інформаційних технологій, сприяє навчанню комп’ютерної грамотності за напрямами: розробка програмного забезпечення, мережі та кібербезпека, комп’ютерна графіка й дизайн. Навчальні програми узгоджуються з IT-індустрією та постійно оновлюються, тому студенти отримують найактуальніші та найзатребуваніші знання.

Колектив ліцею висловлює вдячність IT Step Academy Kalush за цікаву і корисну співпрацю!