У ліцеї відбувся захист науково-дослідницьких проектів учнями 10 класів

16 травня завершився 4-денний науковий марафон наших десятикласників. Ліцеїсти презентували свої дослідницькі проекти перед слухацького аудиторією юних науковців та поважною експертною комісією.
Такий захід у нашому закладі проводиться щорічно. До нього залучаються всі учні 10 класів і більшість педагогів.
Відрадно, що цього року у складі комісії, окрім досвідчених учителів (наукових керівників) ліцею, працювала викладач Прикарпатського Національного Університету імені Василя Стефаника – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри філософії, соціології та релігієзнавства пані Марія Новосад.
Найкращі учнівські проекти наступного навчального року будуть представлені на Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН України.
Фотозвіт за покликанням:
Між Калуським ліцеєм імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради Івано-Франківської області і Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника укладено Договір про співпрацю (№91с/21 від 04.10.2021).