У ліцеї відкрито спільний із Tech StartUp School та НУ «Львівська Політехніка» проєкт «Школа стартапу: БІОТЕХНОЛОГІЇ»

18 вересня в Калуському ліцеї ім. Дмитра Бахматюка відбулося відкриття спільного з Tech StartUp School та НУ «Львівська Політехніка» проєкту «Школа стартапу: БІОТЕХНОЛОГІЇ» у рамках програми «Стартап Батяри».
Учасників проєкту привітав міський голова Андрій Найда, який із робочим візитом перебуває в Польщі.
Про перспективи проєкту говорили в онлайн-форматі з доктором економічних наук, професором «Львівської Політехніки», керівником Tech StartUp School Назарієм Подольчаком, кандидаткою наук, доценткою Оксаною Нагурською, тренеркою проєкту Катериною Гоцько, депутаткою Калуської міської ради Оксаною Савчук, яка теж перебуває у відрядженні в Польщі, командою ліцею ім. Дмитра Бахматюка, директоркою Оксаною Табачук та вчителькою біології Галиною Лойош. Модерувала зустріч кандидатка технічних наук, доцентка НУ «Львівська Політехніка» Наталія Цигилик.
Учням та їхнім наставникам побажали успіху шведські партнери Калуша із міста Векше.
Фотозвіт за покликанням: