Директор ліцею Оксана Табачук у складі робочої групи проєкту “Школа демократії” побувала у Швеції

Директор ліцею Оксана Табачук здійснила візит до Швеції у складі робочої групи спільного україно-шведського проєкту «Школа демократії» в рамках партнерської співпраці зі шведським містом-побратимом Калуша Векше.

На сторінці у мережі “Фейсбук” Оксана Титівна поділилася фото і коментарями:

“1. Після прибуття до Векше й оглядової екскурсії містом українська робоча група зустрілася зі шведською в муніципалітеті. Представники керівництва міста привітали українську делегацію і побажали успішної співпраці учасникам проєкту. Роботу груп цього дня продовжили у приміщенні міського бібліотечного центру.

2. Групи з України та Швеції працювали у коворкінговому центрі, знайомилися з місцями, де проводяться різні активності для молоді (набережною озера Векше та парком імені Карла Ліннея), а також побували у старовинному замку Телеборг.

3. Ми довідалися багато цікавого про систему шведської освіти, оскільки наша робота продовжилася у знаменитому Університеті Ліннея, де навчається 41000 студентів, та у школі для старшокласників (гімназії). Також ми відпочивали в кемпінговій локації цієї школи.

4. Після навчального заняття в Будинку свободи слова наші робочі групи продовжили працювати в освітніх закладах Векше: у коледжі, де молодь здобуває професії у сфері обслуговування, та його підрозділі для студентів з особливими освітніми потребами, а також в одній із найбільших шкіл міста, у якій навчається понад 1500 старшокласників і активно діють органи учнівського самоврядування (Катедральській школі).

5. Українська та шведська робочі групи представляли свої проєктні напрацювання в локаціях муніципального молодіжного простору, який щоденно організовує дозвілля для підлітків і молоді Векше, стали учасниками майстер-класу із виготовлення й запуску моделей космічних ракет, а також цікавої екскурсії в Музеї еміграції. Останній день візиту до Швеції ми провели в Мальме, де відвідали університет, у якому навчається 24000 студентів”.

Завдяки дієво налагодженій міжнародній справі здобутий досвід поступово буде втілюватися у життя калуської громади та нашого ліцею, а колеги зі Швеції зможуть використати наші інструменти формування молодіжної політики у своїй діяльності.

Фото за покликанням: https://www.facebook.com/media/set?vanity=100004835466051&set=a.2921704468000707


Поділитися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *