Ліцеїсти стали переможцями конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»

Наказом управління освіти Калуської міської ради №170 від 11.10.2024 “Про підсумки проведення І етапу обласного конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти” визначено переможців у різних номінаціях та вікових категоріях.

Відрадно, що серед переможців є наші ліцеїсти:

Король Остап, учень 10 класу, вихованець Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Калуської міської ради – І місце в номінації «Образотворче мистецтво» у третій віковій категорії (15-18 років);

Різничук Максим, учень 6 класу – ІІІ місце в номінації «Образотворче мистецтво» у другій віковій категорії (11-14 років);

Фомінська Тетяна, учениця 10 класу – ІІІ місце в номінації «Поезія» у третій віковій категорії (15-18 років).