Учні ліцею у складі групи калуських дітей оздоровлювалися цього літа в Румунії

Сеїні, румунське мальовниче містечко, яке є містом-побратимом Калуша, гостинно прийняло українських дітей цього літа, надавши їм можливість провести дозвілля в цій країні з іграми, розвагами і різноманітними активностями.

Організація заходу проводилася Службою в справах дітей і управлінням молоді та спорту Калуської міської ради.

Серед учасників пізнавально-оздоровчого туру були й учні Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка. Керівником групи стала вчитель англійської мови закладу Токар Іванна Богданівна.

Щира подяка всій команді, яка організувала та здійснила цю цікаву подорож, подарувавши кожному незабутні емоції та неймовірні враження. Особлива подяка пані Габрієлі – мерові міста Сеїні – за гостинність і подарунки.