Четверо ліцеїстів стали переможцями ІІ Всеукраїнського марафону з української мови

Троє учнів 8 класу Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка стали переможцями ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови, який проводився в листопаді-грудні 2021 року ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” і в якому брали участь 37 346 українських школярів: Олег Мазур та Леся Кардаш посіли І місце (поряд із ще дев’ятьма учнями зі всієї України), Юрій ПсюкІІІ місце. Також ІІІ місце в цих змаганнях виборов учень 5 класу Іван Яковина.

Упродовж 4 турів Марафону учні виконували найрізноманітніші завдання стосовно правильності написання та відмінювання слів, пошуку синонімів, нормативного наголошення, встановлення значення фразеологізмів, роботи з текстом. У робочій групі був відомий науковець Олександр Авраменко.

Вітаємо учнів-переможців та їх учителів Ольгу Сербін і Віталія Півторака!