Софія Паращак здобула І місце у Всеукраїнському літературному конкурсі «Teen Writers»

Щиро вітаємо ученицю 11-В класу Софію Паращак із перемогою (І місце) у номінації “Проза і драматургія” Всеукраїнського літературного конкурсу «Teen Writers», організованого Кафедрою української літератури, компаративістики і грінченкознавства Факультету української філології, культури і мистецтва Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.
Конкурс, який до 2024 року мав назву «Березневі містерії», цьогоріч охопив талановиту молодь із 13 областей України. Творчі роботи учнів оцінювало професорсько-викладацьке журі.
Представлена на конкурс робота Софії має виразний патріотичний характер, глибоке розуміння суспільно-історичних процесів, що відбуваються в сучасній Україні. Унікальність задуму твору — в оригінальному поєднанні ознак літературно-критичного есе із драматичними елементами.
Науковим керівником переможниці конкурсу є вчитель української мови і літтератури Сербін Ольга Василівна.