Ліцеїсти зможуть використовувати STEM-лабораторію ВПУ-7 для науково-дослідницької роботи

Сьогодні керівники двох закладів освіти: директор Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка Оксана Табачук та директор Вищого професійного училища №7 м. Калуша Володимир Мельник підписали договір про співпрацю.

За умовами договору учні та педагоги ліцею матимуть змогу використовувати матеріально-технічну базу училища (навчально-практичні центри, STEM-лабораторію, етнографічний музей Калущини) для здійснення науково-дослідницької, науково-пошукової, дослідно-експериментальної роботи. Також ліцей проводитиме на базі ВПУ-7 профорієнтаційне тестування учнів із метою підготовки рекомендацій щодо профілізації навчання та подальшого професійного визначення.

Договір про співпрацю відкриває перспективи спільної участі учнів і студентів у різних проєктах. Викладачі училища братимуть участь у роботі експертної комісії під час презентації учнями 10 класів ліцею науково-дослідницьких, науково-пошукових, дослідно-експериментальних робіт. За потреби використовуватиметься можливість проживання учнів ліцею в гуртожитку училища під час здійснення освітнього процесу.