Ліцеїсти здобули перше, друге і третє місця у І етапі Всеукраїнського конкурсу “За нашу свободу”

Відповідно до наказу управління освіти Калуської міської ради №156 від 17.10.2023 визначено переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу». Серед них – наші ліцеїсти.

У номінації «Поезія» І місце здобула Фомінська Тетяна, учениця 9-В класу, ІІ місцеПаращак Софія, учениця 11-В класу.

У номінації «Образотворче мистецтво» ІІІ місце посіла Шостак Анастасія, учениця 5-Б класу.

Переможців конкурсу підготували педагоги: Олеся Жураківська, вчитель української мови та літератури, Ольга Сербін, учитель української мови та літератури, Наталія Забрицька, вчитель образотворчого мистецтва.

Вітаємо переможців та їхніх наставників!