Ліцейна команда здобула три перших місця в шаховому турнірі памʼяті Олекси Гірника

01-02.04.2023 у Калуському ліцеї ім. Дмитра Бахматюка проводився традиційний шаховий турнір памʼяті Героя України Олекси Гірника.
Цьогоріч учасниками цього спортивно-патріотичного заходу стало близько 100 школярів із ЗЗСО Калуської міської громади, Верхнянської сільської громади та Долинщини.
Під час відкриття турніру юних шахістів привітали засновники та організатори турніру, його ідейні натхненники, гості спортивного свята: Євген Гірник – син Олекси Гірника, народний депутат двох скликань, Олег Кушлик – голова профкому ТОВ «Карпатнафтохім», Оксана Тебешевська – відома освітянська діячка, депутатка обласної ради, Богдан Мазур – ветеран УПА, Віктор Гільтайчук – секретар міської ради, Ірина Люклян – начальниця управління освіти Калуської міської ради, Михайло Клим – начальник управління сім’ї, молоді, фізкультури, спорту і туризму Калуської міської ради. Учасниці ліцейного вокального ансамблю “Любисток” акапельно виконали Гімн України, а мініатюра народного театру «Легенда» (режисер Леся Піцик) з вистави «Вогонь безсмертя», присвяченої Олексі Гірнику, доречно і настроєво доповнила відкриття турніру.
Упродовж двох днів учні змагалися на шахівницях, після чого суддівською колегією було визначено переможців.
Відрадно, що шахісти Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка продемонстрували блискучий результат, здобувши три перших місця:
І місце виборола ліцейна команда (склад команди: Гречаний Максим (9-Б), Рибій Вікторія (8-А), Журба Вероніка (8-А), Рибій Софія (7-А), Гриців Олексій (8-Б));
І місце у змаганнях серед хлопців здобув Гречаний Максим;
І місце у змаганнях серед дівчат здобула Рибій Софія.
Вітаємо переможців!