Активісти учнівського самоврядування здійснили мандрівку до високогірного озера Росохан

18.05.2024 активісти учнівського самоврядування, зокрема діти зі статусом ВПО, разом із директором ліцею Оксаною Табачук здійснили фантастичну мандрівку до високогірного озера Росохан.
Також ліцеїсти побували в зимовій резиденції митрополита Андрея Шептицького в урочищі Підлюте. А ще смакували шашликом від Goodvalley в рекреаційній зоні Осмолодський Лісгосп.
Завдяки участі у проекті «Допомога ВПО на Прикарпатті через соціокультурну інтеграцію та адаптацію», який реалізується Інститут Суспільних Ініціатив / Society Initiatives Institute в рамках програми «Допомога ВПО в Західному регіоні через місцеві партнерства», учні Калуський ліцей ім. Дмитра Бахматюка, зокрема ВПО, разом із дітьми з освітніх закладів Калущини мають змогу подорожувати цікавими місцями Івано-Франківщини та сусідніх областей.
Фотозвіт за покликанням: